Pro upřesnění všem

Asi si pokládáte otázku, proč zrovna Příbramsko, nebo vlastně co to bude pro Vás obnášet když budete v nějaké skupině "Příbramsko WZ".

Nejde nám o to ihned zakládat veřejné sdružení podložené papírama. Jde hlavně o to, vybudovat slušnou komunitu lidí co hledají na Příbramsku a rádi si zahledají s více lidmi. Lidmi, kteří dokážou poradit, pokecat o hledání nebo o čemkoliv co nás baví apod.

Vím, že na Příbramsku je hodně sólistů, kteří se ostatních hledačů spíše straní. Cílem je ukázat Vám, že hledat například ve dvou nebo více lidech nemusí být hned špatné. Co takhle když se sedne někde u piva, nebo jiného a bude se zkoumat mapa kde by mohlo něco být? Nebylo by dobré nalítnout na lokalitu s více lidmi? Někdo má více zkušeností v tomto, někdo zase v tomhle? Chtěli by jste například informace pro koupi nového detektoru a chtěli by jste pokecat třeba s někým kdo už Vámi chtěný detektor má? Je tu samozřejmě více pozitiv, ale to už si snad každý dokáže domyslet sám :-).

Zní Vám to něco jako co by mohlo být dobré nebo by jste si to chtěli zkusit? Tak tomu dejte šanci a přidejte se. Jakmile nám skončí mrazy, tak se ihned může někam vyrazit nebo ještě před hledáním se někde setkat a pokecat na jakou lokalitu se vypravíme. Opravdu to myslíme s touto skupinou vážně a naším cílem je sjednotit dobré lidi se stejným koníčkem. Nikdo po Vás nebude chtít žádné členské příspěvky apod.

Lukáš, Icyclaw

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru