Vyhořelý hrad.

V tomto případě by to šlo zařadit do všech kategoríí,magické místo a hodně,pole válečné a samozřejmě mezi hrady.Prohlídka opravdu stojí zato a historie je hodně bohatá.Dnes už je velmi pěkně zrekonstruován.Vypálení je připisováno jak Němcům,tak Rusům,ale pravděpodobně to byla SS která likvidovala stopy po své činosti,protože hrad byl používán i k magickým rituálům SS.

8 hlasů
8 hlasů
zobrazeno:
318x,
komentářů:
26,
nálezce:
Kvasak Kvasak
vyfotografováno:
12. prosince 2021,
vloženo:
13. července 2021

Komentáře

Já jsem už taky vyhořelý..jediný co mě drží nad vodou, je mrcasení :-)

:-Djá občas skouším ještě ženský,tam můžu jenom pohořet :-D :-D :-D

Ale chlápci :-D žádné vyhoření není. 8-) kup litr alkoholu a vylemtej ho a uvidíš jak budeš zapálený pro vše hlavně blbosti :-D a ženské. Alespoň já to tak mám. Ale mě stačí max půlka . :-D ;-) :-O :-D

:-D :-Dto jako půlka ženské? :-D :-D

Nee žádná půlka ženské ????

Super místo. Běhal jsem tam jako malej po hradě :-D

No je fakt že Hrobaři chlastaj...

To já jsem vyhořený do aleluja ?‍♂️☝Teď už jenom tvrdnu, ani chlastat nemusím, stačí když zavadím o sebemenší vlhkost ??

Jeden z mých oblíbených hradu ;-) Ano krásně zrekonstruovaný a jsem zvědavy jak bude vypadat až dokončí ten "palác" loni tam už dělaly fošnové podlahy atd...ale pod názvem Eulenburg ho neznám :-D :-D Doporučím i návštěvu když je tam akce , pokud přehlédneme plno lidi tak je to krása a super akce ;-) Je dobře že začaly rekonstrukce a opravy. Tyhle fotky jsou fajn na té první jsem ho malém nepoznal ;-)

Na Sovinec sem se už nedostal. Mám ho v plánu. je to moc hezký hrad. Ty pohledy vyhořelého hradu jsou zajímavé. S dovolením pane Kvašáku jsem si je stáhnul do počítače jen pro moje badatelské účely. Jestli toho máš více hrady ,tvrze, zámky prosím dávej to sem častěji. Moc mě to zajímá. Děkji :-)

Doporučuji tenhle dokument o Sovinci
https://www.youtube.com/watch?v=SMQfv-hikzw

Jj dokonce jej dali na winterhilfku.

;-)to Kaléšku,jen to co patřilo do mého okresu ;-)a Habi,zrovna tuhle wintrošku stále nemám.A byl to obřadní hrad,ne velitelství,a byli tam i francoužtí důstojníci jako zajatci. :-)

pěkný i odkaz ;-)

Já vím jsi patriot. Tak to má být . Škoda ,že já se již stydím říct ,že jsem z Prahy .Mám pocit ,že je tu nejvíce arogantních blbců a zlodějů na metr čtvereční je to tu stále horší a horší. Ještě ,že mám na autě Ústeckou značku a mohu vypadnout. Aspon nikde nedostanu do držky ,že jsem z Prahy nás pražáky má poslední dobou všude každý hoodně rád. :,-( :-/ :-)

Tady ho máš, akorát tam zkomolil název, ale je to on.

https://antikvariat-trutnov.com/winterhilfe-plast-elenburg-238616

kalich pro tebe je už polehčující jen to že to uznáš :-D :-D ;-) Loni v letě jsem byl v jednom kempu a dělaly tam bordel večer čtyři mladí z Prahy ,až jsem musel zařvat ať se zklidni že jsou tam rodiny s dětmi !!! Za chvilku je přišli zklidnit majitele kempu ......ráno sedím venku cucám kávu a přišel starší pan a s přízvukem říká : ti Pražáci jsou arogantní příště na ně vlítneme!? Já zaraženy a on to poznal a tak řekl : Já jsem ze středních Čech tam je taky nemusíme!!!! Tak jsem to pochopil bo nám často na Moravě přízvuk Čech a Pražsky připadá stejný :-D :-D :-D :-D Ale neboj blbci jsou všude jen někde víc ;-)

haidrich :
Jesně přiznám ,protože je to bohužel pravada. Praha je dnes stát ve státě. Samá buzarace. Modré zony,všude kamery, lidé nasraní neurvalí a arogantní a zlí. Vše počmáráné , rozbité,zaprasené, žádná zelen. Každé zelené místo zastavěno barákem s byty za nehorázné peníze od denveloperů, Korupce mám pocit ,že Praha jede jen na úplatcích. Vše rozkopané rozjebané, strášné kolony aut. Hluk,draho . Začíná tu být dost černo. v centru vládnou taxikáři a mafiáni. Jo je tu hezky. Proto z Prahy utíkám ,jak mohu,ale jinam bych asi již nešel. Narodil jsem se tu a když si vše odmyslíš co jsem napsal, tak Praha je krásná jo a jsou tu dobré nemocnice vtom má Praha výhodu. Chodím někdy brzy ráno nebo večer Prahu fotit a nikde nikdo to je pak hezký. Hlavně Karluv most.
Tady máš odkaz co se děje v centrální Praze. mladí kuci natáčí tu špínu co tu je,ale i to dobré.
https://www.youtube.com/channel/UCbpMZ4ri2yh342M6dH1GFIg

Tady to maj v angličtině a jsou již docela populární. Radí lidem ze zahrabničí naco si dát pozor v té naší krásné Praze.
https://www.youtube.com/c/HONESTGUIDE/videos

Tohle video ,když jsem viděl tak jsem se chtěl z Prahy odstěhovat. Je neuvěřitelné co magistrát Prahy nic neděláním podporuje a neřeší. Každej má před volbama plno keců ,ale pak jen berou. Magistrát v Praze má u Pražáků nejhorší pověst. Tam je opravdu výkvět humusu. je to ostuda a k breku.
https://www.youtube.com/watch?v=P8wtUGth2bk

Máš pravdu ale bohužel hodně nebo některé věci mají větší města společné ....Jsem z Ostravy kdysi takzvané Černé Ostravy ale dnes když jdu do centra kde jsem vyrůstal malém pláčů. Mam pocit že té zeleně bylo kdysi víc sice bylo i víc komínu ale dnes to vynahradí auta , obchody v centru ubývají a vše se cpe do těch kostek nazývaných shopink park atd.. Naštěstí těch sprejeru není už tolik asi všichni chlastají na Stodolní a rozkopané to je taky všude hlavně v letě stát nebo město prakticky nestaví nic ale vynahradí to developeři a pak tu byt koupíš za cenu bytu baraku někdy i dvou :-(
No naštěstí zde nevládnou Piráti a snad ani nebudou nemusíme tady mít všechno ;-) Na videa kouknu ;-)

haidrich :
No koukám :-O,že není bordel jen v Praze. Na moravě mi přijde ,že je čistěji a uklizeněji. Žádné čmáranice vesničky upravené vše funguje bezvadně info centra ,ubytování a i lidé mi přijdou velice slušní a né tolik vystresování a arogantní. Je to i na Šumavě . Jen Praha jede mám piocit na práškách na nervy.Taky tu jsou hodní lidé ,ale Praha je diagnoza.No a piráti to máte štěstí ,že tenhle spolek rastamanů v Ostravě nemáte. Jinak Ostrava je hezká a svéráz tohoto kraje mám rád. Tak zdravim do Ostravy .
Banik pi.. :-D

Poslal sem ti trochu humoru ;-)

Kvasak.rozebrane kachlove kamna neuplne.mas zajem?

;-)dík,neměl bych to kam dát :-)

Skoda jich.taky nemam kam dat.ty ses dobrej co tu ctu.proto nabidka pro tebe.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru