Starý lesní lovecký posed spíš ruina

Jak jsem slíbil tak jsem dnes vyrazil na chvíli s detíkem do lesa jen provětrat hlavu a nafotit tu již ruinu starého posedu .Počasí příjemné nálezy nic moc jen samý spodky z brokáčů .Dvě hodiny na čerstvém povětří v lese bylo fajn .

6 hlasů
6 hlasů
zobrazeno:
846x,
komentářů:
7,
nálezce:
krokohot krokohot
vyfotografováno:
10. února 2021,
vloženo:
10. února 2021

Komentáře

Čerstvý vzduch a vyčistit si hlavu je to Nej na hledačce, nálezy jsou jen třešničkou na dortu :-)

Hezký, a jak píše Gwin666 - svatá pravda. Já byl s klukem minulou sobotu ve sněhu a mrazu 5 hodin a moc jsme si to užili, jo a taky samý brokáče a jedna protektorátní koruna :-)

Díky za komentáře tohle je třetí ještě nafotím tu čtvrtou ta je novější a je také opravena . No u nás toho sněhu moc není ani zem není promrzlá vzal jsem si krumpáček ale šlo jenom hrabat. V lese listí na něm poprach sněhu a zemina mokrá .Všude klid a ticho .

Jojooo, to ticho, ten klid od všeho, ta radost, když pod cívkou něco bzukne a ještě větší radost, když to není žádnej bordel nejen po houbařích -prasatech, kteří si rádi vezmou nějaké to občerstvení a obaly zanechají a nejlépe zahrabou 20 čísel a hlouběji pod zem ;-)

No u nás se nachází dost zakopaných plechovek od paštik a rybiček jak dříve lidé v lese dělali dřevo na topení a vše hezky ukryli pod zem a také pivní zátky moc hezkej signálek ..

A taky krušovičky, gambrinusky, redbulky, ovicné kapsičky pro děti, sušenky atd :-) já jako malej chodil s mamkou na borůvky, musela být paštika ke sváče, ale plechovku jsme pokaždý vzali domu, ostuda by mě midlila po celým lesem, kdybych tam nechal bordel..

;-) ;-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru