Opravená " budka "

Prohledal jsem staré fota a posílám jednu z těch opravených .Ty opravené byly stavěné z cihel a v zachovalejším stavu Ta nejstarší je jen ruina nafotím a dodám

8 hlasů
8 hlasů
zobrazeno:
540x,
komentářů:
12,
nálezce:
krokohot krokohot
vyfotografováno:
18. ledna 2021,
vloženo:
18. ledna 2021

Komentáře

L tam se zabidlim :-)

supr. Díky.

....jenom jestli neni začarovaná..... :-) :-)

Je super, že jí nehrozí zřícení, ale ta poslední, rozpadená cihlovo-kamenná má pro mě osobně větší kouzlo ;-) ta je luxusní.

Se divim že na to jěště neudělali náký znuděný paznechti graffity :-D

Díky za další příspěvek. Nejdřív jsem se podle fotky leknul, že ta oprava byla omítnutí kamene. Jestli byly cihlové a omítané, tak to pak jo. Tu kamennou stavbu je snad omítat nenapadne.

;-)jinak hodně zajímavé stavby. :-)

Hering - je to asi daleko od silnice. Mládež, nejenom se spreji, je líná :-)

Vážení moc děkuju za komentáře . Ty opravené se nacházejí v jelení oboře těch mladých tam mnoho nechodí jen rodiny s dětmi , cyklisté jsou tam přístupové cesty v sezoně houbaři a hlavně hledači . Když tam jdeme zahledat zavolám hajnému zda tam nemá lovce a po domluvě nám určí kam se máme vydat . Je tam klid a když je i štístko tak se dají udělat zajímavé fota . Když mám sebou aparát s větším objektivem tak nepotkáme nic živého . Když jsem bez fotoaparátu tak máme před sebou mnohokrát stádo o 50. i více kusech jelenů . Tohle byla vyjímka vracely jsme se pomalu lesem a oni zrovna se přesouvali z lesa na louku .Pár foto se zadařilo bylo to na dost velkou vzdálenost a ještě přes pahorek .

moc pěkný ,díky ;-)

jako myslivec to tam dobře znám,sice jsem tam už dlouho nebyl ale můžu potvrdit že je tam krásně,nevím jak ted ale pokaždé jsem potkával docela dost prasat,i venku kolem obory

ELPedro- S kamarádem tam chodíme vždy po domluvě s hajným . Jednou jsme přelezli tu oplocenou část a dostaly se do ( kančárny je to docela velký kus oploceného území kde jsou divočáci ) chodíme hledáme a najednou kamarád říká hele kanec a pomalu se začal vzdalovat já zůstal a volám Ferdo nic ti neděláme běž po svých my také jdeme po svých on se zastavil koukal na mne a jen chrochtal stály jsme proti sobě a já chtěl udělat foto mobilem ten ale nechtěl fotit zkoušel jsem několikrát nedařilo se pomalu jsem jej míjel kanec se otočil a také pomalu odcházel udělal několik kroků a začal se bavit rytím v dubovém listí . Za týden jsme znovu byly v těch místech a kamarád říká hele Ferda vzal jsem mobil a jak šel k nám tak jsem udělal čtyři snímky již ani nechrochtal jen jsme se míjely popošly jsme o kus dál a kamarád povídá jsou tam bachyně s mladými ví o nás protože jen pomalu pocházeli rozrývali zeminu a vzdalovali se .Moc hezké zážitky . V naší oblasti sejí hodně kukuřici a to je pro divočáky jak stvořené .Jen je po sklizni dobře poznat kde se celou dobu skrývali a kde hodovali kudy měli prošlapané cesty k vodě .

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru