Kontakt

Pokud máte jakýkoli dotaz,týkající se detektorů kovů, hledání v ČR a v zahraničí nebo lokátorů inženýrských sítí, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se Vám budeme věnovat. Vždy se můžete spolehnout, že se Vám budeme snažit poradit tak aby jste odcházeli maximálně spokojení.

Všechny detektory kovů a lokátory inženýrských sítí u nás lze testovat přímo v terénu. A to jak na připraveném polygonu, tak na cíle které si přinesete sebou.

Centrála LP

Kancelář a obchod

Masarykovo náměstí 18
254 01 Jílové u Prahy (map)

Otevírací doba

Pondělí - Pátek    9:00 - 18:00 h
Sobota - Neděle     zavřeno

Vstup do prodejny pouze s respirátorem. Děkujeme za pochopení. Tým LP

Možnost platby hotově i kartou. Přijímáme tyto platební karty:

Přijímáme tyto platební karty

Centrální prodejna - detektoy Kovů Jílové u Prahy Centrální prodejna - detektoy Kovů Jílové u Prahy Centrální prodejna - detektoy Kovů Jílové u Prahy Centrální prodejna - detektoy Kovů Jílové u Prahy

Servis a reklamace

Servis a reklamace  Pro reklamaci nebo pozáruční servis se prosím nejdříve objednejte.

Objednávky zboží a kancelář

Marek Mlejnský

Majitel společnosti

Marek Mlejnský
+420 731 102 713
info@lovecpokladu.cz

Jana Mlejnská

Vedoucí kanceláře

Jana Mlejnská
+420 604 490 003
info@lovecpokladu.cz

Tomáš Mlejnský

Vedoucí obchodu

Tomáš Mlejnský
+420 605 748 944
info@lovecpokladu.cz

Alena Marešová

Fakturace

Ing. Alena Marešová
+420 604 490 003 (9:00 to 18:00)
alena.maresova@lovecpokladu.cz

Petr Havlínek

Propagace a marketing

Petr Havlínek
+420 777 272 436 (9:00 to 18:00)
info@lovecpokladu.cz
Petr Zuklín

Vedoucí servisu

Bc. Petr Zuklín DiS.
+420 608 661 161 (9:00 to 18:00)
servis@lovecpokladu.cz

Fakturační údaje - zde není provozovna!!!

Detektory Mlejnský s.r.o
K Pepři 607
254 01, Jílové u Prahy
IČ: 04633709
DIČ: CZ04633709

Naši prodejci v České a Slovenské Republice

Kamenné prodejny

Partneři Lovce pokladu

Prodejny s čistě vybraným sortimentem, většinou sestaveným pouze s těch nejprodávanějších detektorů. Před návštěvou je tak dobré si zavolat a ujistit se že ten Váš detektor mají skladem.

 

O nás

LovecPokladu.cz vzniknul v roce 2006 jako komunitní web, především pro amatérské fanoušky archeologie a hledání s detektory kovů. Původně čistě rodinná firma, se v průběhu let rozrostla do dnešní podoby. LovecPokladu.cz je web pro lidi, kteří milují dobrodružství a historii a zároveň si uvědomují, jak důležitá je spolupráce s profesionálními archeology.
 
V rámci Lovce pokladu funguje také obchod, který provozuje naše firma Detektory Mlejnský s.r.o. Jsme distributorem řady světových výrobců detektorů kovů pro Českou a Slovenskou republiku (Minelab, Tesoro, Nokta, Golden Mask, Bounty Hunter, Detech, C.Scope, Nel atd.). Naše společnost zároveň zajišťuje veškerý záruční a pozáruční servis přímo zde v ČR v našem vlastním servisním středisku. Pro řadu značek navíc zajišťujeme opravy detektorů pro celé území EU. Podílíme se také u některých výrobců na testování nových přístrojů a v některých případech i na vývoji nových detektorů kovů.
 
V podstatě všichni zaměstnanci Detektory Mlejnský s.r.o jsou zároveň aktivními hledači. Díky tomu se můžete vždy spolehnout na to, že informace, které dostáváte jsou ověřené mnohaletou praxí.
 
Naše firma si je vědomá svojí společenské odpovědnosti. Řadu let tak organizujeme velké množství setkání mezi amatéry a profesionály v archeologii. Podporujeme vznik spolků a také organizujeme unikátní Mistrovství republiky v hledání s detektory kovů České a Slovenské republiky. Tato akce byla v roce 2015 vyhlášená jaké nejlepší hledačská akce na světě. Dlouhodobě pak podporujeme prenatální centrum nemocnice na Bulovce.

Povinná sdělení

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 251131.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online na veškeré hotovostní platby a platby kreditní kartou; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru