Úpravy stávajících modelů detektorů Nexus a projekt MP

Kategorie: Nexus - recenze a testy

Všechny modely Nexus, které jsou v současnosti ve výrobě, se dočkaly velice výrazné úpravy všech audio režimů. Abychom byly konkrétní, audio dostalo podstatně větší rozsah. Nový duální režim s regulací audia prahového tónu je opravdu působivý. Dostalo se taky na vychytávku v podobě přepínatelného zesilovače, kdy si ovladačem pod rukojetí budete moci zesílit zvuk signálu tak, jako by byl na povrchu.

Na to jak taková odpověď zní se můžete podívat na následujícím videu. Na něm je ale detektor Standart MP, což je projekt, který Nexus dokončuje a na trhu se objeví během několika měsíců. Tento detektor je speciál do těch nejhorších půdních podmínek, čedičů, půd s největší koncentrací oxidu železa. V našich podmínkách by to měla být naprostá jednička do čedičových lokalit, ale také do míst jako jsou Železné hory.


Ukázka dvoutónové audio odpovědi u nových detektorů Nexus Credo, Credo DDM a Standard MK II. Na videu je nález mince v těsné blízkosti železného odpadu.

Nové detektory Nexus již s úpravou audio režimů se na trh dostanou cca 15. října. Vzhledem k jejich příchodu budeme vyprodávat zbylé detektory Nexus se slevou 20%. Všechny podrobnosti jsou nyní na bazaru.

Ukázka projektu MP

Na videu uvidíte jak se chová nový projekt detektoru MP v opravdu šílených půdních podmínkách. Pro porovnání si tedy pánové vybrali CTX 3030, které v takovém prostředí žádné zázraky neudělá, ale tady šlo asi spíše o to, že je to detektor z té nejvyšší cenové třídy. Navíc mám dojem, že v takových podmínkách by nepředvedl žádný detektor vůbec nic a výsledky, které Nexus s prototypy má jsou velmi zajímavé.

Nexus Standart MK II

Detektor kovů Nexus Standard MK II

Detektor kovů Nexus Standard MK II je nyní s novým audio režimem

Detektor kovů Credo DDM

Detektor kovů Nexus Credo DDM 10 s novým audio režimem

Detektor kovů Nexus Credo s novým audio režimem

Detektor kovů Nexus Credo s novým audio režimem

Detektor kovů Bonanza

Bonanza dostala nový VCO režim, díky kterému budete snadněji odhadovat velikost a hloubku uložení předmětu.

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

Freon..Nexus MK2 mě hodně zajímal,ale odrazuje mě výdrž baterek.
S tím by někdo mohl něco udělat,to by bolo fajne.

tak ten posledni test me usadil... :-O

Co je to za podbabu? Koukám,že ty ceny jdou dole hopem.anobrž skokem.Reklama na tento detík dobrá,ale po roce je to jinak.Protože tento produkt chodím,tak bych prosil více info a dost možná i nějaké postupy k jeho užívání credo ddm


Uz vite, jaka bude predpokladana cena toho projektu MP???

To cortes: Tomáš je pryč, tak budu reahovat ze něho. K detektoru budeme prodávat i bateriový blok s výdrží 10 až 12 hodin. Což je možná delší výdrž než u detektoru který teď chodíš. Každopádně MK II si svoje vezme.

ak68: budou videa s návodem pro všechny detektory Nexus a budou volně na LP

Tomisek: ne, cena ještě není. Ale jsem s toho sám docela paf ;-)

Pro Elmara Ty baterie budou také mínus 20%,když ano tak je beru

Elmara-Děkuju za odpověď,je mě jasné,že je to záv. na nastavení detektoru.
Těch 10-12 by potěšilo.
To samé je to i u toho co vlastním (co do nastavení),ale tam je to pár hodin nahoru.
Díky

Ps.Já to mám kolem 20 hodin dle nastavení,což rozdíl určitě je. ;-)
Každopádně budu MK2 dál sledovat.
Díky

pro Elmara: No když bulhaři ten Nexus MP srovnávají s CTX, tzn. s defacto nejdražším coin & relics detektorem na světě, tak už to o ceně MP něco napovídá. 8-)

To tomisek: to je možné a docela dobrá úvaha :-D

to Elmara: Jsem fakt zvědav, jak se převede v našich podmínkách, třeba na zaneřáděném poli železem. Pokud bude v železe resp. ve feromagn. horninách opravdu tak vyjímečný, tak si to sakra nechají zaplatit. No, uvidíme.

Tomisek: pokud to bude v reálu fungovat jako na tom videu, je to mimo vše co jsem doposud viděl ;-)

Nové detektory Nexus by tady měli být na konci příštího týdne. Už nyní je jasné že budeme dělat ještě na podzim minimálně jednu specializovanou ukázkovu akci zaměřenou pouze na tyto detektory. ;-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru