Nové cívky Detech Ultimate pro detektory kovů Garrett Apex

Kategorie: Garrett - recenze a testy , Detektor kovů Garrett Apex

Tak tyhle sondy mohou všichni ostatní fanouškům Garrettu opravdu závidět. Na sondy se čekalo opravdu hezky dlouho, ale to čekání stálo za to!
Klasickou Ultimátku zná snad každý hledač 33cm (13“) velká cívka se za roky co se vyrábí, stala doslova zárukou nejlépe investovaných peněz. Detech tuto sondu dělal a dělá pro řadu značek a pokud je pro daný detektor k dispozici, vždy ji můžeme s klidem doporučit. Nyní pro Apex přidal dvě další varianty. Větší 29 cm (11,5“) a menší 23 cm (9“).

Detech Ultimate 11,5“ pro Garrett Apex

Sonda používá všechny technologie Detech Ultimáte a zpracování je na té nejvyšší úrovni. Oproti standartní cívce je zde hloubková nárůst 30% a to na naprosto většinu cílů. Sonda má velice klidný provoz a netrpí tolik na mikrofonost.

Váha cívky je 570g včetně krytky (470g bez krytky). Cívka je vodotěsná a krytka cívky je dodávána v ceně Sonda je určená do všech půdních podmínek. Díky rozměru pod 30 cm ji lze použít i jako náhradu za standartní cívku při výrazně lepším dosahu.

Cena 3 540 kč s DPH
Stránka cívky na LP: Sonda Detech Ultimate 29 cm pro Garrett Apex

Detech Ultimate 9“ pro Garrett Apex

Sonda má i přes menší rozměr 23 cm velice působivé vlastnosti. Při skvělých separačních vlastnostech dosahuje stále na většinu cílů více jak 20% nárůstu dosahu oproti standartní. Stejně jako u větších cívek je výroba na té nejvyšší úrovni a je třeba říci, že když tuhle cívku vezmete do ruky tak se zamilujete na první pohled.

Sonda se dá rozhodně doporučit do železem zamořených lokalit, kde se ale snažíte maximalizovat dosah. Je klidná a má velice nízkou mikrofonost. Sonda je vodotěsná, váha cívky je 440g včetně krytky. (400g bez krytu)

Cena 3 340 kč s DPH
Stránka cívky na LP: Sonda Detech Ultimate 23 cm pro Garrett Apex

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

Vypadá moc dobře a je za pěkný peníze. Náhodou pro Minelab vanguish něco nebude?

To asi ne i když nikdy neříkej nikdy :) . Detech by musel udělat smlouvu s Minelabem, aby mohl používat multi IQ technologii, tak jako to má Coiltek.

Nějakej kompletní test Apexu i s detech cívkama se chystá? :-)

Ta žlutá je sexy, to musím uznat ;-)

Určitě dobré v poměru cena výkon, kdo chce to nejlepší šáhne pro cívkách Nel které jsou to nejlepší co lze na žluťáka sehnat

To breinscan: ne, ty Ultimátky a to všechny tři jsou to nejlepší co jde na Apexe dát. O tom jsme tedy jednoznačně přesvědčený. Jsou fakt boží a jenom mi je líto, že to zatím dělají jenom na Garrett. takové F75 nebo BH Time Rangeru by slušli moc :)

Detech už také vyrábí sondy pro Noktu Simplex + kdy dorazí do ČR
už jsou skoro rok na trhu a v Čechách furt nic.

Dobrý deň a ktorú by ste odporučili ku základnej? Chodím medzi dedinami, takze pole, luky a les
Dakujem

Elmara: Tak přesvědčený být můžete ale za mne určitě Nel pak Mars a nakonec Detech a navíc Nel má daleko větší výběr cívek na různé detektory a váhově a zpracováním jsou na tom lépe

Brainscan: Tak já mám Makro kruzer 14 a koupil jsem si k tomu NEL Tornádo a upřímně, je to ta nejhorší sonda co jsem měl. To už je lepší základní sonda. pak jsem koupil sondu na Anfibio a to je jiné peklo. Velikostně jako Tornádo, ale Tornádo tomu nesahá ani po kotníky. A hlavně je šílené náchylná na prozvuky a je strašně "ukecaná". Tento detektor Garrett Apex sledui tak trošku a až teď s těmito sondami mi to teprve začíná dávat smysl. Ikdyž nevím, tento detektor asi nebude žádný zázrak. zatím všude na body prohrává v jakémkoliv porovnání s čímkoliv a jelikož ani tady se mu moc nevěnují, (možná způsobeno NOXománií...), tak nevím, nevím. Rád bych ho testnul, ale nemám se k němu jak dostat.

To Poki77: Tak pokud měla sonda prozvuky tak bych jí reklamoval nejspíš vadný kus (větší cívky jsou vždy citlivější proto se musí také měnit nastavení detektoru), také jsem asi dvě cívky reklamoval jinak dle testů Apex s Nel Thunder je lepší jak Equinox ale osobně jsem netestoval, třeba někdy až bude nálada a čas tak zakoupím a otestuji v mé lokalitě

TO Breinscan: aniž bych se chtěl nějak hádat. Z mě/nás, není lepší doplňková sonda od druhovýrobce pro naprostou většinu detektorů než je Ultimáte. Dokonce to došlo tak daleko, že je tato sonda již i kopírovaná.
Každopádně nemám nic proti nelkám. Jak Tornádo tak Hunter jsou právem velice oblíbené. Přesto... Ultimátka je nejlepší projekt který Detech udělal a celosvětově je to určitě jedna z celkově nejprodávanějších cívek.

Brainscan, Elmara. Tady musim souhlasit s Elmarou. Toto jsou legendarni civky. Jen je otazka, zda jsou stale legendarni kvalitou a zpracovanim. Pracuji ve velkem obchode a uprimne za ty roky vidim jak v naradi (jak rucnim, tak elektro) jde kvalita rapidne dolu. A to napric vsema znackama. Jen ceny zustavaji, anebo dokonce rostou. Takze otazka zni: je to legenda jen jmenem, anebo stale i svyma schopnostma??? A tady slova prodejce nepomohou, to chce cas a spoustu lidi co casem reknou zda je to stale legenda.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru