Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

v kategorii Detektory - netříděné, založil Elmara 22.10.2012 19:04

Koupim starsi detektor Minelab Explorer 2 za rozumnou cenu! Diky za nabidky!

Zdarvim. Budu se zbavovat Vanquishe 440 (chozenej max 10x, nerozbalené sluchátka), nokta pinpointeru + kdo bude chtít tak přidám fiskars lopatku 80cm myslím a malou lopatku (za lopatky nic nechci. Detektor + dohledávačka jsou v záruce (kupované zde 7/2020). Vše nechám za 8000kč.
Na nošení jsem měl batoh Bergen 100L, ten bych mohl nechat za 500kč (nese známky nošení)
Prodávám kvůli tomu, že je nedostatek času a když už je tak jsem línej + bez auta, takže nutnost vyzvednutí v Českých Budějovicích

Zdravím prodám můj detektor Zero 30 kupovaný 2015 v jílovém v roce 11.2019 kupovaná nová cívka a v roce 4.2020 v Jílovém v servise provedena celková kontrola a kalibrace detektoru .Detektor z hlediska funkčnosti v naprostém pořádku . Najde se na něm pár vad od používaní bylo s ním nachozeno mnoho kilometru a nalezeno mnoho krásných nálezu. Prodávám z důvodu pořízení Equinoxe. cena pevná 4500 . PREFERUJI osobní předání a vyzkoušení na místě .
Můj email mirecekm@seznam.cz

Detektor prodaný

Dobrý den, prodávám dohledavačku Nokta - Makro Pulsedive Pointer, zakoupenou 5/2021. V terénu byla asi pětkrát. Samotně jsem spokojen, ale detektor Nox 600 spokojený není s dohledavačkou. Navzájem se ruší. Dohledávačka s detektory Nokta by neměla mít problém. Pořizovací cena 3.290 Kč. Prodal bych za 2800 Kč samozřejmě s dokladem a příslušenstvím,tak jsem koupil. Možná sleva.

Koupím 11" cívku na minelab equinox 600. Jen plně funkční.

Zdravím, prodám detektor Nox 600 stáří 9 měsíců, ktomu náhradní cívka 11 2D, cívka coiltek 10x5 chozená 14 hodín, cívka coiltek 14x9 chozená 20 hodín, cívka Minelab 6 2D,kupované zde na LP, jenom v celku, důvod přechod na Deus XP???

Cenu nabídněte, do obálky, orientačně 25000Kč,při rychlém jednání je samozřejmě výrazná slleva???

Prodám Mars MD GAUSS PRO. Komplet dvě sondy , bezdrát, dohledávačka. Je v perfektním stavu - byl asi jen 6X venku , menší sonda ani nepoužitá. Cena 16000,- Detektor je to super , ale mám v háji rameno a zápěstí a zbytečně tu leží s dalšíma detektorama. ;-)

Zdravím lovci. Prodám svého Noxe 600. V Perfektním stavu. Úplně nová nikdy nechozená cívka 11''. NOX chozen pouze v ochraném obalu jednotky- jako nová. Na displeji ochraná fólie.V Záruce.Více do soukromé zprávy. Hezký den. ;-)

Zdravím prodám detektor, cs 6mxi,staří detektoru 6 let kupován zde na LP, detektor plňe funkční, jenom osobní odběr, důvod prodeje přechod na detektor Deus XP, cena 1200 Kč, rychlé jednání samozřejmě výrazná sleve ?

Detektor prodán :-)

Zdravím, prodám civku XP 28 cm 2D,1měsíc stará, chozená 25 hodín, cena 5500 Kč, nejlépe osobní odběr, Teplicko :-)

máš namysli x35?

Cívka jela do oběhu :-)

Ano x35 :-)

Predam Nokta makro simplex plus pouzity 5x a dohladavacku Nokta makro pointer. K detektoru standard cievka a kabel USB, dohladavacka nova v zaruke. Cena za det.230 za pointer 90. Spolu 300. Kontakt na mail divers158@gmail.com.

Ahoj, prodám novou univerzální brašnu na detektor. Hnědá, nebyla nikdy použitá.
Podle vlastního měření 137cm na 34cm. Nepromokavá, u popruhů možnost regulovat délku.
Cena 400Kč Havlíčkobrodsko, Jihlavsko. případně zavezu po Vysočině. Díky

Ahoj, neprodává někdo TESORO VAQUERO v originál stavu bez poškození? Dostal jsem chuť si zařádit s analogem (možná bych nepohrdl ani LP ZERO II, ale preferuji spíše TESORO) - SZ

Lepší máš Tejona : https://elektro.bazos.cz/inzerat/138492124/tesoro-tejon.php

Vaquero je Vaquero ;)

Zdravím, prodám minebal Etrac FBS multifrekvence.
K tomu bezdrat Garrett Z-link konektor ¼".
Nová pěnová výstelka rukojeťi.
Ochrany kryt proti dešti.
Akubox + nabíječka a pouzdro na baterie AA.
Sluchátka Koss - opravované .
A tak dále co bylo v balení .
Cena 15000,-
Origo balení koupeno před 1.12.2017 zde na lovcich .plně funkční a teď už málo používaný .

Zapomněl jsem osazen základní cívkou 11"

https://elektro.bazos.cz/inzerat/138630646/minelab-etrac.php

Prodám novou sondu Mars Sniper pro Mars MD Gauss. Nebyla nikdy venku. kontakt: Hanz5@seznam.cz
cena 2900kč

Koupím detektor do 3500kč co se komu doma valí bez využití nabýdky prosím do SZ nebo na tel: 733516604 . Děkuji ;-)

Nokta makro simplex plus, zajem na divers158@gmail.com

Prodám detektor kovu Mars MD Gauss PRO v perfektním stavu - prostě jako nový. Kompletní balení dvě sondy,dohledávačka bezdrátový modul , sluchátka, nabíječka. Detektor je pouze otestovaný skoro nechozený. Důvod prodeje je že mám problém s ramenem a víc detektorů, tak aby zbytečně neležel. Záruka 17 měsíců. Cena 14000,- SZ

Prodám cívku Mars Sniper k detektoru Nokta Fors CoRe. Perfektní do bordelu, do porostu, křoví a na drobné předměty. Rozměry 15x25 cm, voděodolná, DD. Kupovaná 2018 v UK (tady jsem ji nemohl sehnat), 100% funkční, chozená, kryt oděrky, ale cívka v pořádku. Krabice, doklad o koupi, cívka, kryt. Mohu odeslat přes zásilkovnu nebo poštou balíkem do ruky, při osobním předání (okr. Karviná) předvedu. Časem budu prodávat celé svoje CoRe, leží mi v koutě a je škoda, aby zahálelo... Je to dobrý stroj. Fotky cívky zde:
https://postimg.cc/gallery/GrKCFTG
Cena Kč 2000,- plus pošta

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky