Chat Lovců Pokladů

Mohlo by vás zajímat: Fórum o detektorech kovů a hledání

Příspěvky se automaticky mažou po 14 dnech a jsou řazeny od nejnovějších.

Počet příspěvků v chatu: 62

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

Srdečně zdravím všechny slušné hledačky a hledače . Hodně dlouho jsem zde nebyl, mám jeden skromnej dotaz . Co říkáte na to když detektorář napráská detektoráře kteří hledají na posledním neosetém poli aniž by se zeptal zda Ti dotiční spolupracují s muzeem .

Tak tohle je zákeřné u hledače bonzovat a kór když dobře ví , jaké jsou s tím někdy velké oplétačky.. Ani největšího nepřítele bych nenabonzoval, to bych mu rači pnojmatiky propichal a anténu ukroutil a volej vypustil ?

Taky nějak začínal a to v době hojnosti pochybuji že byl jiný to je na tom hnus velebnosti možná byl horší než dnes své zkušenosti dává teď tímto způsobem

Můžeš spolupracovat s kým chceš a jestli spolupracuješ tak by si mohl vědět něco o povolení majitele pozemku.Tak si akorát vlazl kopat někomu na pozemek a dotyčný byl majitel nebo věděl komu majitel vydal povolení.Jestli si měl povolení tak by jsi se asi neptal a bylo by vše v pohodě.

Ten co je prásknul ,policii nebyl majitel ale detektorář který jel kolem .

To bych mohl volat hodně často 8-)

Takže nebyl jsem to já ale píši za kolegy

Hnus kámo nikdy to neudělám to je můj názor a ti co to udělají jsou víte co to si tu můžem zrovna nasadit STB 8-)

páska PSVB by jim slušela

Ano, páska to byla žlutá. Dodneška znám jednoho, co ještě žije. Po 89tým jsem mu několik let chodil chcát přes braňku do dvora. :-O. Dodnes nechápu, co ta občanská policie (VB) měla za třídní povinost dávat lidem pocit strachu, že oni jsou komunisti :-(

A praskače bych zveřejnil jak koliv spravnej detektorař se poptá a dá se domluvit a hlavně ať není na archeu jinak vacugou 8-)

Takže již jsem napsal že je zde na Lovcích . Přezdívka Metkyks--Archeo Morávia Tomáš Merta

Ty jo tak to joo vlastní zkušenost též mám na TM před 8-9rokama mě taktéž nabonzoval cca.1km od nejbližší A.L.stälo mě to 2půlčaky rumu majiteli pozemku aby něco vysvětlil PČR a druhe abych se dozvěděl kdo.Že pak v rámci něčeho leze aji do vinic zachraňovat bez ničeho ten už na JM hledá tak max.na zachráných projektech s archeologi párkrát sem ho potkal po stavbách a nebo reportáž ČT ap.sám už asi nikde.Dělal takřka zájezdy 10-15lidí v rámci záchrany bez povolení na něj nemaj pifku ne jenom hledači ale i majitelé pozemku na místo dvouch tak jich je tam pak 10-20.

Nic neobvyklého.To je tam už naprosto běžnej kolorit-tohle kucí z AM dělaj ,protože jen oni můžou chodit. Ostatní maj sedět doma na prdeli a tleskat jim,jak jsou angažovaný.

Zajímavá zápletka :-D
To se jako ten práskač potkal s jinejma hledačema na poli a prasknul je?
A komu vlastně?

On jel kolem a hned je hlásil

Že by měl nějakou dohodu s úřadem čím víc řízení tím víc konta 8-)

Dva kolegové hledali na poli bylo to Jižní Morava . Jezdím kolem k svoji sestře a vídávám tam pravidelně hledače . Bylo to v dubnu jel jsem a na poli hledali tři hledači , vracel jsem se odpoledne a na témže poli hledali čtyři hledači . Doma jsem se od kamaráda dozvěděl že dva kolegové s kterými občas zahledáme jezdí k nám do lesa si zahledat Jsou to začátečníci cirka rok hledají .Na to pole přijeli ráno něco po osmé ani ne za půl hodin tam byla policie focení jak jich samotných tak detektory zápis jejich nacionálů , opustit pole , Následovalo předvolání do Brna na odbor kultury v dopise když se nedostaví pokuta až 4 mega Hošové z toho byli velice špatní .Přišlo předvolání tam uředníci vstřísní dostali i kávu vše si probrali jeden kolega předložil listinu o odevzdaných nálezech druhý zatím nic nenalezl ale sám říká staré artefakty do muzea dávat budu , Bylo s nimi správní řízení a to budou muset zaplatit Uředníci se divili proč ten dotyčný se jich nezeptal zda spolupracují a hned je naprášil Tam se také dozvěděli jméno kdo je udal . Je to ten co se prezentuje v Brněnských denících . Sedlák šel na mne s vidlemi , Každý chce nalézt zlatý Aurélius , ten který má logo zachranme na polích historii před zničením zemědělskou technikou -Na poli těch nálezů moc není tak u nás v lese občas něco padne . Jeden má trochu štěstí na nějaký artefakt a odevzdává nález co u nás nalezne ten druhý zatím jen v lese prakticky odpad.No a ten který je udal je i zde na Lovcích .

Pokud nehledali na archeolokalitě a nebylo pole oseté, tudíž nic neničili, tak nerozumím, za co je chtěli předvolat?

Nahlásil aktivně na PČR tam a tam x lidí rabuje archeo lokalitu můj případ.PČR jede prověřit neví archeo nearcheo normál...nechám bez komentu.PČR sepíše co sepíše......bez komentu a eventuelně posílá dál proč?....Někdo si s PČR v klidu pokecá a někdo jde na přestupkovou komisi.Proč se asi za posledníxh 6-7let.zvedla údájná spolupráce na JM.Kdyby mě taky nenabonzoval tak to nekomentuji.Znám ho osobně 3-4normální hledačky když začínal akční po archeu pak bonz...

Policie by si měla ověřit, než někam vyjede, jestli se jedná o archeolokalitu, pak je to zbytečná buzerace a ztracený jejich čas, který může lépe využít.

Marky PČR to musí prověřit.Někdo jde ke komisi další ne.Je to to stejné paní u komise si taky mohla ověřit spolupráci.Někde něco je špatně a nebo jde o výklad co a jak v rámci zákona.

Tak je to celkem zbytečný výjezd. Rozumím, že to musí policie prověřit, ale může si zjistit, podle místa, kde dotyčný napráskaný má hledat, jestli nehledá tam, kde nemá. Samozřejmě, může třeba hledat v osetém a ničit zemědělcům plodiny, ale to taky by měl ten bonzák říct policajtům nebo policie by si to měla vyžádat v tom práskacím hovoru.

no, co k tomuto ještě napsat
- pokud je to pravda, že je napráskal ten oný, tak .....
- kdyby je udali místní rolníci, tak se to ještě snad dá pochopit, bo zkušenosti s hledači mezi civilisty bývají různé a hlavně nevědí, co takové hlášení obnáší
- ale že je udal člověk, který se v tomto oboru a problematice pohybuje a zná důsledky povolání policie, to je k zamyšlení hlubokému, tohle je napřeshubu a vypráskání z hledačské komunity - a nejhorší na tom je, že ani nevěděl, na koho je vlastně volá
- a ještě korekce malá
- tu ONU mediální hvězdu -z brněnských plátků- hnal onehdá sedlák s tyčkou, né s vidlema - a jak to tak vypadá, asi mu jich stačil po palici pár pořádných naložit
- a možná HO pouze uchvátil Luciferův efekt - i když to -co provedl- moc nevypadá, že kdy býval dobrým člověkem...

A že jsem tak smělej o kom že je to tu řeč ??? :-O

ale,Tomas Merta bydli na Dvorske u letiste...byval to normalni kluk,nez mu stoupla slava do hlavy,ale no nebudu to radeji komentovat...takze tak Karličku.. :-/ :-/ :-/

Je dobře že si to sem napsal, hovada jako on nemají mezi námi místo.

Ze všeho nenávidím práskače . Můj otec byl hajnej,když se měla dělat těžba dřeva stromy se kácely podzim zima ,tak aby dřevaři nemuseli chodit na hájenku se dotazovat na práci tak otec se s nimi setkal v hospodě v té obci která spadala pod jeho úsek . Nějaké pivo a jeden se dotázal hajnej až budou volby půjdete volit a otec rebel nevěřím komunistům k volbám nepůjdeme . Byl tam udavač a druhý den na hájenku dojeli pánové v kožených kabátech dostal vyrozumnění že je nespolehlivý a do sedmi dní opustit hájenku . Neptali se kde budete bydlet.Mně byly 4 roky .

To není práskač ale........... Po staru aktivní blbec je horší než třídní nepřítel.Spolupracovník nabonzoval koho spolupracovníka???Po staru mrcasník nabonzoval mrcasníka.Někdo vleze na pole před ním a už je to špatně někdo ho nahání po polích vinicích ap.taky špatně.

Zřejmě posunul koníček na jinou úroveň a to se vidí nic ho nezajímá jen Já a Já mám právo za všechny majitele pozemků volat vyhazovat atd.co mi to připomíná že by přeceda JZD ten to dělal 8-)

Jak říkám hnus takhle můžem nahrávat všem kdo rozhoduje o tom všem a vznikne šedá zóna obyčejní lidé se bonzuji to je to poslední co potřebujeme v této době se divím 8-)


Zpět do chatu

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru