Železný kříž

Železný kříž kopaný,trochu po očistě krásný rámeček

Kategorie artefaktu

Identifikovaná kategorie:
Názory uživatelů: Železný kříž II. třídy (11 názorů), WWII (1 názor), Železný kříž I. třídy (1 názor) Radek88: WWII, Wladyslav: Železný kříž II. třídy, Master2: Železný kříž II. třídy, Karinn: Železný kříž II. třídy, GATTO: Železný kříž II. třídy, BrunoCz: Železný kříž I. třídy, Mildes: Železný kříž II. třídy, Kapsa: Železný kříž II. třídy, kacuro: Železný kříž II. třídy, Franz1983: Železný kříž II. třídy, Willard: Železný kříž II. třídy, kovboj78: Železný kříž II. třídy, Singer: Železný kříž II. třídy

Přihlaste se a pomozte určit tento nález.

Okolnosti nálezu

Stav půdy:Vlhká
Hloubka nálezu:15 cm
Použitý detektor:Zero LP 2 WS
4 hlasy
4 hlasy
zobrazeno:
596x,
komentářů:
11,
nálezce:
Radek88 Radek88
vyfotografováno:
11. července 2021,
vloženo:
11. července 2021

Komentáře

Nezlob 8-) :-D????

???

Že to nejni pravda co tu píšou že né?

Co myslíš?

Jooo tak ?? věci byly kolegy hledače občas něco vyměníme občas si prodáme,já taky nikde nespal že jsem je našel,ale vše bylo převážně nalezeno na smetakach. Tak proč bych to sem nedal ať každý vidí co se dá ještě nejít krásných věcí 8-)

Ok.?

Přidávat nakoupený věci z sbazar.. To musí být fakt radost.

Dom27 trápí tě to hodně viď? To že to měl na sbazaru jsem se dozvěděl až od suď ? já to přes s bazar nekupoval ale byl jsem u kolegy osobně a to pro kamenné formy, a dát mu nějaké věci co sbírá říkal že má na prodej nějaké Německo či výměnou takže, trošku vedle a jak sem psal nikde jsem v textu neřekl že je to můj nález,ale věci jsou dobový originál byly nalezeny v zemi a já vše vím kde kdy jak a z jakým detikem plus cca hloubku,přes s bazar jsem vůbec nešel ?

Víš co mi nejde nejvíc do hlavy? Proč to nepíšeš, že je to výměna/koupě / nebo jen fotka z sbazaru? Ty napíšeš :"Kopané, krásný stav.." Tím se prostě jen chlubíš cizím peřím. Jen chceš, aby to lidé obdivovali. Kdyby jsi napsal :"Koupené/vyměněné/foto z sbazaru, tak je to každýmu šumák, ale takhle to automaticky každýmu prezentuješ, že je to tvůj nález. Nehledě na to, že tento portál je pro hledače a jejich nálezy. Vystavovat si koupené věci můžeš třeba na IG nebo fejsbůčku.

Protože to je pravda že je to výměna, něco i koupené do sbírky,a kopané to je,a krásný stav také takže žádná lež,no a stín že se tu dávají jednom vlastní nálezy???to si úplně nemyslím stačí se podívat na pár jedinců já se cizím peřím nechlubim nikde jsem nenapsal můj kop 8-) a aby to někdo obdivoval? běžné předměty nic extra jen že se dají najít ještě zachovalé kousky když má člověk štěstí to že někdo nebere v potaz že je mám od kolegy to už je každého věc i koupenej nález je nález.

Takže kupováno 15cm ve vlhké zemi a placeno detektorem Zero? Meleš hovna.....

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru