Malej depot :-)

Včera jsem vyrazil za barak do lesa jelikož se mi nikam nechtělo popojíždět a absťák byl veliký....sotva jsem se vyskrabal na skalisko v lese cca 20m od koleji zapnu terku odladim mavnu do mechu vedle sebe a 5fenik :) říkám si ze to začíná dobre...o metr vedle další signal a tam asi medena tužka se zdobenim :) cca 50m jen myslivci a patrony...dostal jsem se konecne nahoru na kopec dam cigo napiju se mavnu ze srandy pres cesticku a krasny ton...bac svátostka....a hned vedle knoflík...už si říkal ze je to snad sen...ze v lese se mi todle ještě nestalo...byl jsem tam teprve 30min... Jdu dal a padl klin ..pak padesátník....pote další klin... Praskla sekera... Pak hodinu nic a ejhle desetnik :D tak jdu dal a dve hodiny kromě patron a pinzety a par knofliku nic...najednou ptedemnou hatova oblast...otacim to ze vyjdu z lesa a zabalím to...jen jsem se otočil v mechu u pareza neco slabeho...id6+ a pak 6- říkám si zas podkova nebo nejakaky železo tak si ještě kopnu a pak vazne mizím...dvakrat zareju rycek a na povrchu ton zeleza :( rozhnu hlínu a trochu do barvy dohledavam a ejhle greslicka macnu nad dirou a zas ton...bac druha...dam cigo rodychavam okolo chodi lidi hledí na me proc tam nevericne sedím...po dlouhé dobe se zas stribrilo :) at to pipa a spousty pěkných nalezu :-);-)

Údaje o minci

Identifikovaná mince: Leopold I. (1657–1705) – 1 Grešle (1 Gröschel) (č. 1233) Není

Názory uživatelů

Území ražby:
Panovník: Leopold I. (1657–1705) (1 názor)
Rok ražby: 1704 (1 názor)
Nominál: 1 Grešle (1 Gröschel) (1 názor)
Materiál: stříbro (1 názor)
Č. mince: Leopold I. (1657–1705) – 1 Grešle (1 Gröschel) (č. 1233) (1 názor) Sleid: 1233

Přihlaste se a pomozte určit tuto minci.

Okolnosti nálezu

Lokalita:Olomoucký kraj
Stav půdy:Suchá
Hloubka nálezu:15 cm
Použitý detektor:x terra
12 hlasů
12 hlasů
zobrazeno:
1042x,
komentářů:
11,
nálezce:
Sleid Sleid
vyfotografováno:
11. června 2017,
vloženo:
12. června 2017

Komentáře

Tak to je parada :-) ;-)

Musím se tam vratit :-) a obrátím to tam vzhůru nohama nebo musím vzit někoho kdo ma lepsi dosah...na můj detik to bylo docela hluboko občas se mi tam ukázalo neco ale neslo to niky zaměřit....mozna to byli jen ulomky strobrnacku ale aj tak možná jich tam bylo vice...ale zarazeji jak blízko chatové oblasti to bylo :)

Paráda kámo, jestli hledáš pomocníka tak se hlásím dobrovolně :-D

Ok za 14 dni neděle 7.30-8.00 a místo ti pak zavolám :) ale je to 35-45 minut chuze od auta bez hledani....

Jasná věc ;-)

Ok počítám s tebou ;-) a Vojtu beres???

Vojta je parťák už dlouho, bez něj ani kop ;-)

To nebylo myšleno tak ze nemá jet :D ba naopak :D doufám ze zas neco padne :)

;-)

Hodněkrát už jsem našel minci a přitom jsem měl slabej signál. Jednou to píplo pak dvakrát ne a tak pořád dokola. Ale nedalo mi to a kopal jsem. :-)

Budu se muset vrátit :) třeba jich tam bude vice 8-) teprve po druhé co jsem kopl dve mince u sebe :) poprvé to byl krejcarek a dvouheler :-D ted to byl ovšem nej zážitek :-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru