Tančík

Ještě mám tohle, 31 mm

Kategorie artefaktu

Identifikovaná kategorie:
Názory uživatelů: Rozlišovací znaky druhu vojsk (2 názory), Tankisté (1 názor) REBEL1866: Rozlišovací znaky druhu vojsk , Hofr61: Rozlišovací znaky druhu vojsk , Wladyslav: Tankisté

Přihlaste se a pomozte určit tento nález.

Okolnosti nálezu

Lokalita:Jihočeský kraj
Stav půdy:Vlhká
Hloubka nálezu:10 cm
Použitý detektor:Equinox 800
2 hlasy
2 hlasy
zobrazeno:
595x,
komentářů:
8,
nálezce:
Hofr61 Hofr61
vyfotografováno:
30. ledna 2020,
vloženo:
30. ledna 2020

Komentáře

Mám o kolečko víc, to sem blázen

Bylo to 15 m od místa, kde jsem našel články pásu T-34, tak možná to s tím souvisí a bude to opravdu nějaká improvizovaná výroba. A místo pájení dírky na přišití. Nic lepšího mě nenapadá.

Podle mě si ten odznak udělal nějakej Ivan sám, odznak mu chyběl tak si ho udělal, z kousku hliníkplechu, a že je koleček víc a jsou šišatý a tank nemá věž,to neva.
To bylo u nich celkem častá kratochvíle, viděl jsem i přezky co si dělali sami. :-D

Jj to bude kord když tam byli tankáni.Ja našel po Ivanech mimo tančíku delaného na koleni ještě třeba dělostřelce, automobilové vojsko a dokonce i důstojnickou přezku Rudé armády. Někdy si s tím fakt dost vyhráli. Osobně mám tyhle nálezy moc rád jsou takový víc osobní, zajímavější

Wladyslave, to je přesně ono, kdybych si mohl vybrat jestli chci najít origo odznak ,přezku co nafasoval nebo odznak, přezku co si ten voják dělal sám tak neváhám a vyberu si to co si dělal sám. Je to mnohem zajímavější artefakt ;-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru