Prsten

Prstýnek nemá punc ani jiné značení, není magnetický. střední proužek ve tmě svítí - luminiscence.

Kategorie artefaktu

Identifikovaná kategorie:
Názory uživatelů: 3. Prsteny nerez a chirurgická ocel (3 názory) AKSUU: 3. Prsteny nerez a chirurgická ocel, Hehous: 3. Prsteny nerez a chirurgická ocel, GATTO: 3. Prsteny nerez a chirurgická ocel

Přihlaste se a pomozte určit tento nález.

Okolnosti nálezu

Lokalita:Olomoucký kraj
Stav půdy:Vlhká
Hloubka nálezu:4 cm
Použitý detektor:Minelab Go Find 66
0 hlasů
0 hlasů
zobrazeno:
583x,
komentářů:
9,
nálezce:
OK5MIK OK5MIK
vyfotografováno:
29. července 2020,
vloženo:
29. července 2020

Komentáře

No, a kdyby jsi udělal dva kroky dozadu, tak mohl být na té fotce ještě menší. :-D Musíš fotky ořezávat jenom na nález. ;-)

Stačí na obrázek kliknout a hned bude větší, easy ne?

Geniální, hned píšu na Windows a všem okolo, ať zruší funkci oříznutí fotky, je díky tobě zbytečná! Proč my ostatní hlupáci to celé ty roky ořezáváme??? Ještě že jsi přišel! Díky díky díky :-D :-D :-D Proč vidět na první pohled o co přesně jde, když si můžu všechny ty trhací zátky a ostatní šrot jeden po druhém rozklikávat a zoomovat. ;-)

No vidím že je to všude stejné, pokud tedy zavazim a obtěžuju s fotkama který nejsou ořezané tak je jednoduchá cesta, nalezy odstranim aby to nikoho neiritovalo a bude tu beze mě opět lépe. Timto zdravim zakladatele stránek a užijte si nálezy snad bez hloupých komentářů, i když za ty 3 dny, co tu jsem, jsem takových komentářů viděl spousty. Ono přece každej kdo s něčím začne se může ve všem srovnávat s druhyma co se věci věnují mnohem delší dobu.

...se hned nečerti. Až najdeš pečetidlo, nebo minci se špatnou ražbou a budeš jí chtít od zdejšich borců určit, tak při zoomování fotka ztrácí ostrost. A ta je třeba někdy hodně důležitá. Měj se fajně. ;-)

To je nesporně tvé právo. Na druhou stranu by jsi si mohl uvědomit, že ty prezentace děláš pro kolegy, aby se spolu s tebou mohli potěšit z tvých nálezů a případně se poučit a rozšířit si své znalosti. K tomu patří (dobrovolné) dodržování jistých pravidel tak, aby prezentace byla co nejkvalitnější. Když tady vydržíš déle, zjistíš, že tu jsou skvělí profíci, kteří umí nejen sami perfektně prezentovat, ale i ostatním dobře poradit s určením nálezů (já to teda zrovna nejsem :-D) a jsou tu i jedinci, kteří vyfotí zabahněný dvouhaléř běžného ročníku na ruce se špinavými nehty s půlkou zasviněného obýváku v pozadí a ještě požádají o určení. Je zcela tvou volbou, kterým směrem se hodláš vydat. Každopádně ti přeji mnoho hodnotných nálezů dle tvého gusta a vnitřní sílu na to, ustát kritiku. ;-)

Hele, teď právě pár nálezů po tobě vložil Argill dvě mince. No uznej, že taková prezentace jakou Argill předvádí je úchvatná a pro toho, kdo si katalog prohlíží určitě mnohem zajímavější, než dvě nedostatečně nasvícené o neoříznuté fotky na nekontrastním podkladě. Ale to myslím v dobrém. ;-)

Kritiku ano, ale hloupý řeči s kroky dozadu aby byl objekt ještě menší ne. Věta stylu - vkladej objekty blíž, detailněji, vyfoceny, by byla lepší. Asi tak.

Tak se omlouvám. Žádný učený z nebe nespadl a když si prosurfuješ katalog, tak se ledacos přiučíš. Jo a většinou se ti v takovémto případě dostane rady ať nefotíš z mostu. :-D :-D :-D

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru