P.08

Zdravim.Rybníkovka.Když jsem ji kopnul,tak jsem si nejdřív myslel,že je to nějaká hračka a nemohl jsem tomu uvěřit.No a pak se mi zastavilo srdce :))

Kategorie artefaktu

Identifikovaná kategorie:
Názory uživatelů: Luger P 08 (1 názor), Zbraně (1 názor) : Luger P 08, : Zbraně

Přihlaste se a pomozte určit tento nález.

Okolnosti nálezu

Lokalita:Jihočeský kraj
Stav půdy:Mokrá
Hloubka nálezu:5 cm
25 hlasů
25 hlasů
zobrazeno:
2902x,
komentářů:
16,
nálezce:
neznámý
vyfotografováno:
25. září 2014,
vloženo:
22. ledna 2015

Komentáře

super nález, akorát pořád podléhá zákonu i v tomto stavu

Pockat na dalsi amnestii ;-)

Když jí půjde odevzdat tak už ji nikdy neuvidí, už se mi to stalo s Browning 1900. Sice si příslušníci do protokolu napsali že o ní mám zájem po znehodnocení, no ale už je pryč

Tak to bych asi nikomu neodevzdal to je bomba nález! :-O

Jestli dobře vidím,tak je i plně nabitá. Špička! A s tím odevzdáváním jsem dost opatrnej - jsme v Česku, polovinu toho co odevzdáme, hned někdo ukradne! :-(

jo a velkej bacha může mít náboj v komoře a to nejde poznat!!!!!! jinak pěkný a odevzdat neodevzdat toď otázka každopádně si zaplatíš 3kila za balistiku aby ti řekly že ti ji můžou vrátit nebo ne a z poldů o takovej šrot nikdo nestojí tím nechci shazovat tvůj parádní nález a zážitek ;-)

Souhlas s Efendi, myslím, že jsou nálezy, které se prostě prezentovat nemají. Ale to je věcí admina. Náš koníček je sám o sobě na hraně zákonů, byť třeba se třeba jedná o věci zdánlivě bez hodnoty. Ale muset veřejně prezentovat, že se dopouštím přečinu mi přijde trochu mimo mísu. Ale to jen na okraj. :-)

tak výstražník tady na tý no tomu bych fakt věřil a něco cpát do hlavně to je taky loterie o:-)

Proč velký bacha na to že mohl mít náboj v nábojové komoře? o:-)Z téhle hlavně už žádný výstřel nevyjde a pokud jo,tak to nebude ústím hlavně.

dobri den mal bi som zaujem

zdarec jednoho dne jsem našel taky něco takového zanesl jsem do lověny kde dělají nebo jestli ještě dělají znehodnocení zbraní ten pán co tam byl snad ještě pamatoval válku.když jsem mu to ukázal tak mi řek že na tomto už se nedá nic znehodnocovat že prý když přijde normální policajt a koukne tak mu je jesný že už je to nefunkční.jsou to české zákony,sice je to brané jako střelná zbraň ale toto už nikdy nebude střílet a pro nikoho to není nebezpečné pokud stím tedy někoho neumlátíš.jinak flintička pěkná a na poličce bude ještě pěknější 8-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru