Jubilejní desátá desítka

Ahoj kolegové, včera se mi opravdu nechtělo moc hledat, protože v neděli jsem byl sportovat a odpoledne ještě hledat, takže jsem měl docela dost, jenže!
Přijdu z práce, sedím u oběda když v tom mi zvoní telefon, volá mi kolega z Chebu, že prý je v Kraslicích a jestli nechci podniknout hledačku, že bychom se aspoň poznali. Tak teda nechtěl jsem odmítnout a šel jsem do toho. Za dalších asi deset minut už byl společně s dalšími dvěma jeho kolegama před mým domem a jelo se na oblíbenou louku za město. Po příjezdu zjišťujeme, že tráva je už dosti vysoká, ale nám to nevadilo, ještě to šlo. Šli jsme do akce. Já jsem za první půlhodinu kopnul jeden knoflík a jinak jsem chodil absolutně bez signálu. Co to, říkám si, na to s Equinoxem zvyklej moc nejsem. Asi jsem si to vybral v neděli, kdy jsem kopnul 21 mincí a Ag náušnici. No pak to přišlo! Moje 1. mince za hledačku a hned stříbrňák! To čumím, to se nestává často. Je to sice nejobyčejnější stříbro, ale vždy udělá aspoň trochu radost. Můj 9. stříbrňáček letos a desítka v albu už desátá. Jsem rád a hlavně děkuji kolegovi Rolandovi, že mě takhle vytáhl, jinak bych jí neměl. Doufám, že zase spolu něco podnikneme a on mi ukáže ten svůj tolar, co nedávno kopnul, aspoň jednou ho uvidím naživo. Ještě doplním, že jeden z našich kolegů kopnul slepenec 6 Agček, neskutečné, to se moc nevidí. Byly tam většinou desítky a dvacítky F.J.I. ale také možná koruna, ještě nevím ale určitě se časem dozvím. Ať se daří!

Údaje o minci

Identifikovaná mince: František Josef I. (1848–1916) – 10 Kreuzer (10 Krejcar) (č. 95) Není

Názory uživatelů

Průměr: 18,0 mm
Území ražby: České území (2 názory)
Panovník: František Josef I. (1848–1916) (2 názory)
Rok ražby: 1870 (1 názor)
Nominál: 10 Kreuzer (10 Krejcar) (2 názory)
Materiál:
Č. mince: František Josef I. (1848–1916) – 10 Kreuzer (10 Krejcar) (č. 95) (3 názory) Mildes: 95, GATTO: 95, vojtas83: 95

Přihlaste se a pomozte určit tuto minci.

Okolnosti nálezu

Lokalita:Karlovarský kraj
Použitý detektor:Nox 600
8 hlasů
8 hlasů
zobrazeno:
244x,
komentářů:
3,
nálezce:
vopicak vopicak
vyfotografováno:
25. května 2021,
vloženo:
25. května 2021

Komentáře

Krása. :-O palec a gratulace. 8-) ;-)

gratulace.Tak ať brzy načneš druhou desítku ;-)

Tak paráda a gratulace k 10x 10 :-D s těmi slepenci se roztrhnul pytel ne ? :-D

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru