Do třetice všeho stříbrného!

Ahoj kolegové. Včera jsme měli už asi 14 dní naplánovanou hledačku s kolegou Swomim. V autě si mi Ondra stěžuje, že nemají v poslední době štěstí na Agčka a že už neví, jaké mají vybrat místo. Asi v 10:00 hod. jsme byli na místě. Já lesy nemám rád, ale tento jsem měl vyhlídnutý už delší dobu, šli jsme na válku ale nepoštěstilo se. Asi tak po půl hodině mi volá Ondra, kde se courám, že tam kopou stříbro. Tak jsem tedy slezl níž, abych se šel pokochat, co že to vlastně Míša našla. Podle hrany jasné Ag, ale totální krusta, nakonec se ukázala desítka F.J.I. Tak gratuluji tedy a říkám, že aspoň vědí, na koho se obrátit, když je Ag krize, vopicak poradí a Agčka se jen sypou. Jen ne mě. No hledačka pokračovala a někdy spíš ke konci se mi podařilo také stříbro! Jen v trochu jiné podobě, než jsem zvyklej. Ag přívěšek! Super! A Ondra nas....j, že je on jedinej dneska bez stříbra, dobře mu tak, to má za to, že mi hned při 1. půjčení šikovně odtrhl ten řetízek co k tomu patří. Ne to byl vtip, všichni jsme odcházeli z hledačky relativně spokojený, příjemná procházka nám prospěla.

Prosím znalé o určení puncu, ty značky tam jsou možná 2 ale tu druhou nemohu nějak rozluštit, tu 1. jsem vyfotil s pomocí dalekohledu, to už se mi jednou osvědčilo jako dobrá varianta, snad tam něco uvidíte, já tam vidím zleva písmeno A, potom asi nějaké zvíře (možná zajíc) a na konci vpravo číslo 4. Moje 3. hledačka po sobě přinesla 3. stříbro, první 2 to byly mince a teď toto, velká radost. Ať se daří!

Kategorie artefaktu

Identifikovaná kategorie:
Názory uživatelů: Stříbrné přívěsky (15 názorů), Šatlény (2 názory)
Master2: Stříbrné přívěsky, srsnak: Stříbrné přívěsky, Prochy6: Stříbrné přívěsky, simir: Stříbrné přívěsky, suk58: Stříbrné přívěsky, GATTO: Stříbrné přívěsky, Boban007: Stříbrné přívěsky, zizka: Stříbrné přívěsky, nastezce: Šatlény, Kapsa: Stříbrné přívěsky, Loki360: Stříbrné přívěsky, Willard: Stříbrné přívěsky, KNAKER: Stříbrné přívěsky, wiky: Šatlény, weka: Stříbrné přívěsky, ufo: Stříbrné přívěsky, Wladyslav: Stříbrné přívěsky, Hlas admina (?)

Přihlaste se a pomozte určit tento nález.

Okolnosti nálezu

Lokalita:Karlovarský kraj
Použitý detektor:Nox 600
13 hlasů
13 hlasů
zobrazeno:
459x,
komentářů:
15,
nálezce:
vopicak vopicak
vyfotografováno:
16. května 2021,
vloženo:
16. května 2021

Komentáře

Hezký nález. Kolem Kraslic také dost chodim. ?

Děkuji mony ;-) :-D

Ale už neser s tím stříbrem Jardo :-D.
Paráda, gratuluju ;-)

No je to tak :-D na co sáhnu tu se sype :-D pěkný je gratulace

Díky kolegové, ještě poradíte co vidíte na tom puncu? ;-) :-D

příteli, vidím punc, který je tu minimálně 3x týdně......

Jojo už to vidím tady na jiném nálezu A- asi Vídeň, bude tam zajíc to uprostřed ;-) :-D :-O

:-D :-D - těsně vedle :-D :-D

No Jardo, další super úlovek, gratulace! ;-) To stříbro ti fakt jde, jsi pašák. :-D :-P ;-)

Ne není to zajíc, sorry to bude lev ;-) ;-) :-D

Stříbro 750/1000 :-O ;-) ;-)

áno, příteli badateli - vídeň - 1872-1921

Povedený kousek :-)

pěkné pěkné ;-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru