Detektor kovů Minelab CTX 3030

Podkategorie

Cívka CTX 17 pro CTX 3030 z pohledu Skota

Cívka CTX 17 pro CTX 3030 z pohledu Skota

Alca
8606 11
Když jsem si koupil detektor CTX3030, navždy mi změnil můj hledačský život. Vzrostla moje sebedůvěra, počet nálezů se zněkolikanásobil...a hloubka, ve které jsme hledal...dobře, řekněme,  Austrálie nebyla tak daleko ode dna mých vykopaných děr.
Kypr 2016 s CTX 3030

Kypr 2016 s CTX 3030

jaccob
8321 11
Celý tento trochu zběsilý výlet začal předminulou neděli v nákupním centru, kdy už mě nebavilo neustálé sledování zájezdů na poslední chvíli. Oběhli jsme asi 3 cestovky v nákupáku s požadavkem na Řecko nebo Španělsko  a bereme jednu z prvních rozumných nabídek. Na destinaci ani podobných atributech nesejde a zhruba 7 hodin poté stojíme na pražském letišti a čekáme na odlet do Larnacy.
xChange2 – řazení kolekcí, export a GoogleEarth

xChange2 – řazení kolekcí, export a GoogleEarth

Wlk
2943 8
Pokud patříte mezi ty pečlivé, využívající xChange2 pro zaznamenávání nálezů. Může se vám hodit jednoduchá aplikace pro setřídění kolekcí v xChange2, pro export do KML a KMZ včetně FindPointů a fotografií. KML a KMZ soubory lze otevírat přímo v Google Earth, ale mnoha jiných aplikacích.
Vychytávky detektoru kovů CTX 3030 – díl 1. GPS

Vychytávky detektoru kovů CTX 3030 – díl 1. GPS

Elmara
8584 20
V tomto seriálu se budeme věnovat vychytávkám nejsofistikovanějšího detektoru na trhu, Minelab CTX 3030. Prvním díl začneme věcí, kterou, jak jsme zjistili, využívá naprosté minimum hledačů a to především proto, že tak trochu nevědí jak na to a proč to dělat.
Pilotk a detektor kovů Minelab CTX 3030

Pilotk a detektor kovů Minelab CTX 3030

Pilotk
9793 40
Po dlouhém váhání jsem udělal těžké životní rozhodnutí a koupil si sám u sebe nový detektor. Nejdřív jsem samozřejmě musel sám sebe přesvědčit, že ho potřebuju.
Vorvaň s detektorem kovů CTX 3030

Vorvaň s detektorem kovů CTX 3030

haban
8586 23
Jako skoro každý rok se konal rodinný výlet za mořem a vzhledem k tomu , že jsme si oblíbili již dříve některá místečka, tak opět do Chorvatska. Jako většina chlapů (tím nemyslím narcísky co si rádi doháněj barvičku svojí kůžičky) i já se nerad opaluju a celodenní pobyt na pláži jen tak proležený je pro mne utrpením.
CTX 3030 doporučená nastavení a programy ke stažení

CTX 3030 doporučená nastavení a programy ke stažení

Elmara
21063 15
I když se tento článek bude týkat CTX 3030, je to vlastně začátek dlouhé série textů, ve kterých jak já, tak všichni kluci na pobočkách budeme uveřejňovat ta nejlepší nastavení pro jednotlivé detektory. Odkaz na takové stránky povede vždy z diskuzního vlákna o detektorech, a články budou postupně rozšiřovány také o nastavení, která budou posílat zkušení hledači. Specifikum článku o CTX 3030 je v tom, že budete mít možnost si programy i stáhnout.
Jak jednoduše na geodata, MyGeodataConverter

Jak jednoduše na geodata, MyGeodataConverter

mivl
8821 3
V návaznosti na svůj předchozí příspěvek posílám jednoduchý návod na práci s geodaty, ať se má náčelnictvo čím bavit :) Modelový příklad, mám data v XChange2. Domluvil jsem se s archeologem, že mu data předám a on mi za to slíbil, že mi dá vrstvu archeolokalit v okolí nálezu. Teď už to potřebuji jen zpracovat a zobrazit. Jen upozornění, veškerá data jsem si vymyslel, prostě jsem píchnul prstem do mapy a maloval. Podobnost se skutečností je čistě náhodná.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru