Detektor kovů LP ZERO a LP ZERO II

Podkategorie

Testování cívek Fighter - nízká mineralizace

Testování cívek Fighter - nízká mineralizace

Elmara
1423 4
Máme za sebou testování nových cívek pro LP ZERO a GM4. Jak asi fandové Golden Masku vědí, původně byla vyvinutá větší cívka Fighter pro silně mineralizované půdy. V nich měla nejlepší výsledky, ale bohužel v nízce mineralizovaných byla o něco slabší než základní sonda 30 cm 2D.
LP Zero II - recenze

LP Zero II - recenze

Czert
10011 13
V první řadě se přiznám, že jsem původní model LP ZERO netestoval, cítím se tedy prost všech komparativních tendencí mezi oběma modely a mohu tak pohlížet na LP ZERO II netendenčně a bez jakých koliv představ o chování onoho modelu, což vnímám jako významé plus pro objektivnější zhodoncení detektoru.
GM Zero II 23cm, jak používat funkci Iron volume

GM Zero II 23cm, jak používat funkci Iron volume

jaccob
7564 1
Když méně znamená více. Toto video a článek kupodivu nebude o nejsilnější konfiguraci tohoto detektoru, jak už jste zvyklí, ale o výhodách, které spolu nese použití 23cm sondy a funkcí IRON VOLUME na Zeru II.
Detektor kovů LP ZERO

Detektor kovů LP ZERO

Elmara
33158 169
Někdy to trvá dlouho, ale nakonec se to prostě povede. Rádi bychom Vám představili první detektor kovů od Lovce pokladu ZERO. V článku najdete veškeré dostupné informace, video, katalog ke stažení v PDF a malé překvapení na konci.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru